דלל רם בע”מ, כי בעסקים צריך להבריק | לפרטים חייגו עכשיו:  077-3304017

ניקיון משרדים יומי

דלל רם הינה חברת ניקיון המשרדים המובילה בישראל, אנו מתמחים במתן שירותי ניקיון מקצועיים למגוון חברות, ובין לקוחותינו ניתן למצוא חברות הייטק, מוסדות ציבוריים, בתי מלון ועוד רבים נוספים. 

חברת דלל רם הנה בעלת ותק של יותר מ-25 שנים של ניסיון מוכח בתחום שירותי הניקיון וברשותנו עובדים מנוסים ומקצועיים בפריסה ארצית. 

חברתנו מספקת סל שירותים נרחב בתחום ניקיון המשרדים בכל סדר גודל ולכל מטרה.

יתרונותינו הרבים וניסיוננו רב השנים נותנים מענה מושלם לקשת רחבה של לקוחות בכל רחבי הארץ. 


חבילת שירותי ניקיון המותאמת לצרכי הלקוח-

כל שירותי הניקיון למשרד במקום אחד. דלל רם מספקת לקהל לקוחותיה מגוון רחב של אפשרויות וחבילות שירות. משרדי ממשלה, מוסדות, משרדים, מגדלים וכו' נהנים יום יום מאיכות ניקיון ברמה גבוהה, מצוותים מקצועיים ומיומנים תוך דגש על איכות חומרי הניקיון, ציוד ומיכון חדיש ומקצועי ללא פשרות. זיהוי נכון של צרכי הלקוחות ומתן שירות אמין מקצועי וחם הם מיסודות ה"אני מאמין" של החברה. אנו מתאימים את החבילה לדרישות הלקוח ומכילים את כל המרכיבים והמפרטים עפ"י לוח זמנים קבוע ומחייב.

לקבלת הצעת מחיר - צלצלו עוד היום 050-2000905פוליש לרצפות

רוצים לחדש את הרצפות? זה הזמן לבחור בפוליש!

אם אתם רוצים להעניק לרצפות במשרד שלכם מראה נעים ונקי – חשוב שתדעו כי באמצעות שירות פוליש המתבצע על ידי המומחים שלנו- ניתן לבצע את הפעולה בקלות ובמקצועיות!

אבל מהו בכלל פוליש? ומה היתרונות שלו? 

פוליש לרצפות היא פעולה שנועדה להבריק את המרצפות ולאפשר מראה נוצץ, שלם ומותאם אישית למראה המבנה. כיום באמצעות מכונות פוליש מקצועיות נעשית מריחה של חומר הפוליש המתאים (כמו למשל פוליש אקרילי, מט קריסטלי או מבריק) וזאת לאחר שנעשית ברצפה עבודת ליטוש מרצפות, ניקיון המרצפות, תיקון רצפות שאינן תקינות ועוד.

לאחר כל אלה מבצעים המומחים שלנו הברקה באמצעות מכונת פוליש המעניקה לרצפות מראה מדהים מבריק ונקי.

מהם היתרונות של פוליש לרצפה?

באמצעות פוליש ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים:

מהירות – באמצעות יישום פוליש על גבי הרצפות ניתן ליהנות מפעולה מהירה של חידוש והברקת הרצפות ללא צורך ביציאה מן מהמשרדים! הפוליש אותו מתחילים למרוח בשעות הבוקר מתייבש במהירות ומקנה חזרה לחיים בצורה מהירה יותר.

הוזלת עלויות – פוליש לרצפה מוזיל עלויות במידה רבה והוא נחשב זול יותר מהחלפה מסיבית של כל הריצוף במשרד.

מראה מושלם – באמצעות פוליש לרצפה הנעשה על ידי המומחים שלנו- ניתן ליהנות ממראה מושלם של המשרד ושל המרצפות ובכך להעניק למשרד מראה נעים, נקי ומבריק!  


ניקוי שטיחים

אם גם לכם יש שטיחים מקיר לקיר במשרד, אתם יודעים שלא ניתן לבצע ניקוי שטיחים מקיר לקיר בכוחות עצמכם, כי אם רק באמצעות הזמנת חברה מקצועית לניקוי שטיחים. 

שטיחים אלה, אינם ניידים, כי אם מחוברים לרצפה ולכן יש לבצע ניקיון יסודי עם מכשור ייעודי, בכדי לקבל תוצאות משביעות רצון. חברות המתמחות בניקוי שטיחים מקיר לקיר, עושות שימוש עם חומרי ניקוי מקצועיים שמותאמים על פי סוג סיבי השטיח.

מי אינו אוהב חלל מטופח ונקי? על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בחברות גדולות שתמיד מגיעים אליהן אורחים ואנשי עסקים. זו הסיבה כי חשוב לשמור על ניקיון המשרד, כך שהחלל יהיה נקי ונעים ויעשה את הרושם הנחוץ והאווירה הרצויה לכם.


שטיחים מקיר לקיר, קל לתחזק, ולכן משרדים גדולים מעדיפים את השטיחים הללו, היות והתחזוקה שלהם היא הרבה פחות מורכבת מאשר ניקוי רצפות. כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע בתחום ניקוי שטיחים מקיר לקיר, יש לקבל הצעת מחיר שתכלול את הביקור, חומרי הניקוי ואביזרי העבודה. יש לדרוש אחריות במקרה והניקוי לא היה לשביעות רצונכם. יש לציין כי ניקוי של שטיחים מקיר לקיר, יקנה תוצאות טובות, היות ורוב השטיחים מסוג זה, הם בעלי סיבים סינטטיים.

את הניקיון של השטיחים יש לבצע באופן קבוע אחת לשנתיים.


בניית אתרים 2all